17 Ağustos 2018 Cuma

Konya 14.Noteri MERKEZ KONYA
Kurum Adı:Konya 14.Noteri
Noter Adı:Fatma Zehra,Gökpınar
Telefon:0 332 235 04 14
Fax:
Adres:Nişantaşı Mh. Demiryolu Cd. 36/C /Konya
Güncelleme:17.08.2018
Websitesi: http://www.tnb.org.tr
Mail Adresi:…


Konya 14.Noteri Hakkında
Konya 14.NoteriKONYA ili MERKEZ ilçesinde Nişantaşı Mh. Demiryolu Cd. 36/C /Konya adresinde hizmet vermektedir. Konya 14.Noteri'ne 0 332 235 04 14 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Konya 14.Noteri iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Konya 14.Noteri, KONYA, MERKEZ şehrinde noter olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu noterin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer noter tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Konya 14.Noteri ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen noterin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder