17 Ağustos 2018 Cuma

Didim 3.Noteri DİDİM AYDIN
Kurum Adı:Didim 3.Noteri
Noter Adı:Aziz,Atasoy
Telefon:0 256 813 84 83
Fax:
Adres:19 Mayıs Bulvarı Yeni Mahalle 10/1 Didim/Aydın
Güncelleme:17.08.2018
Websitesi: http://www.tnb.org.tr
Mail Adresi:…


Didim 3.Noteri Hakkında
Didim 3.NoteriAYDIN ili DİDİM ilçesinde 19 Mayıs Bulvarı Yeni Mahalle 10/1 Didim/Aydın adresinde hizmet vermektedir. Didim 3.Noteri'ne 0 256 813 84 83 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Didim 3.Noteri iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Didim 3.Noteri, AYDIN, DİDİM şehrinde noter olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu noterin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer noter tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Didim 3.Noteri ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen noterin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder