17 Ağustos 2018 Cuma

Adaklı Noteri
Kurum Adı:Adaklı Noteri
Noter Adı:Refik Murat,Dönmez
Telefon:0 426 611 21 51
Fax:
Adres:Hükümet Konağı K:1 Adaklı/Bingöl
Güncelleme:10/28/2013 11:44:00 AM
Websitesi: http://www.tnb.org.tr
Mail Adresi:…


Adaklı Noteri Hakkında
Adaklı NoteriBİNGÖL ili ADAKLI ilçesinde Hükümet Konağı K:1 Adaklı/Bingöl adresinde hizmet vermektedir. Adaklı Noteri'ne 0 426 611 21 51 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Adaklı Noteri iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Adaklı Noteri, BİNGÖL, ADAKLI şehrinde noter olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu noterin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer noter tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adaklı Noteri ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen noterin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder